Trečiadienis, Spalis 01, 2014
El-paštas
Padaryk pirmuoju
RSS
Registracija

Prisijungimas

Narių Prisijungimas

Pamiršote savo / ?
Notice: Undefined variable: tn in /home/lietuvis/domains/lietuvis.no/public_html/modules/mod_j_google_adsense/elements/helper.php on line 53

Prisijungę nariai

4 nariai ir 341 svečiai prisijunge
Sveiki, Svečias
Nario vardas Slaptažodis: Prisiminti mane

Kur gaudom šiuo metu?
(1 žiūri) (1) svečias

TEMA: Kur gaudom šiuo metu?

Ats: Kur gaudom šiuo metu? prieš 2 m. #24215

Sveiki. spiningauju oslo fjodose.rugpjutis visiskas apgailetinas,gal zinote kada kibimas pageres?
  • Juron
  • Neprisijungęs
  • Šviežias forumietis
  • Žinučių: 17
Tema užrakinta.

Ats: Kur gaudom šiuo metu? prieš 2 m. #24239

Oslo fiorde skymbrems pasitraukus spiningavimas tapo nuobodus. bet ant gumu sokdinant per dugna kartas nuo karto menke ar lyras paciumpa. bandyk dugnine tikrai pagausi
  • maksas
  • Neprisijungęs
  • Ekspertas
  • Žinučių: 147
Tema užrakinta.

Ats: Kur gaudom šiuo metu? prieš 2 m. #24240

Savaitgali buvau pazvejoti, laimikis 3 Eseriai 34-38cm ir Lydeka rekordine 118cm/12kg Viskas sugauta Light spiningu iki 10gr uzmetimas Dzigo pravedimu ant guminuku
Ir praeita savaite Glommos upeje pagavau Eseri 920gr Ant "Reins" valgomos gumos, taip pat Dzigo pravedimu
Paskutinis taisymas: prieš 2 m. nuo Tomas831130.
Tema užrakinta.

Ats: Kur gaudom šiuo metu? prieš 2 m. #24249

Buvau Haroya saloj valanda žvejybos 38kg. skumbres. Skumbres snioksca neįmanoma praleisti masalo į gyli nepadėjo net 500gr pilkeris
  • Aleksas
  • Neprisijungęs
  • Platininis forumietis
  • Žinučių: 716
Tema užrakinta.

Ats: Kur gaudom šiuo metu? prieš 2 m. #24256

Aleksai, tai pasportavai neblogai
Tema užrakinta.

Ats: Kur gaudom šiuo metu? prieš 2 m. #24257

Sveiki,sekmadieni buvau upetakiu pagaudyti tai istraukiau 13 daug dar pabego.
  • donis007
  • Neprisijungęs
  • Auksinis forumietis
  • Žinučių: 172
Tema užrakinta.

Ats: Kur gaudom šiuo metu? prieš 2 m. #24258

Ta sporta as ir patyriau bet tik su pludine
  • donis007
  • Neprisijungęs
  • Auksinis forumietis
  • Žinučių: 172
Tema užrakinta.

Ats: Kur gaudom šiuo metu? prieš 2 m. #24265

Jo sportas buvo neblogas iki šiolei skumbres sapnuojasi
  • Aleksas
  • Neprisijungęs
  • Platininis forumietis
  • Žinučių: 716
Tema užrakinta.

Ats: Kur gaudom šiuo metu? prieš 2 m. #24306

doni007 o kurtu cia gaudei tuos upetakius? nes mes bandem zvejot, tai net nei vieno kibimo. gal jau per salta?
  • hovet
  • Neprisijungęs
  • Ekspertas
  • Žinučių: 116
Tema užrakinta.

Ats: Kur gaudom šiuo metu? prieš 2 m. #24316

Siandiena buvau prie Glommos upes, laimikiai 2 Lydekos 57cm, 65cm ir du Eseriai, vienas 35cm kitas nedidelis:)
Priedai:
Tema užrakinta.
Moderatoriai: Marcius28
Puslapio įkrovos laikas: 0.30 sekundžių

Kas yra lietuvis.no?

lietuvis.no yra didžiausia lietuvių bendruomenė Norvegijoje. Svetainė jungia tautiečius, kurių bendri interesai yra Norvegija.

Šioje svetainėje yra gausu lietuviams aktualios informacijos: darbs Norvegijoje, persikėlimas ir gyvenimas Norvegijoje, socialinė rūpyba ir pašalpos Norvegijoje, mokesčiai Norvegijoje ir studijos Norvegijoje. Svetainėje tūkstančiai senbuvių ir naujakurių klausia ir dalijasi savo gyvenimo Norvegijoje patritimi.

Nemokamai užsiregistravę nariai gali dalyvauti šaunioje lietuvis.no bendruomenė ir susirasti naujų draugų.

Bendruomenėje rasite: skelbimai, forumas, grupės, renginių kalendorius, galerija ir apie 15 000 kitų lietuvių užsiregistravusių šioje svetainėje.

Mes norime, kad Jūs, nepriklausomai nuo to ar jau gyvenate Norvegijoje, ar norite į ją atvykti, rastumėte čia ne tik Jums aktualią informaciją, bet ir galėtumėte bendrauti su kitais lietuviais ar dalintis savo gyvenimo Norvegijoje patirtimi.

Visa tai Jūs galite lengvai padaryti lietuvis.no svetainėje, kurioje kiekvienas yra kviečiamas ir laukiamas!

Pradžia Forumas
Copyright © 2014. Lietuvis.no. Designed by Shape5.com